شیشه سانتافه

SABRINA windshield
شیشه سابرینا
آگوست 25, 2021
SANTA FE 2007 windshield
شیشه سانتافه 2008
آگوست 25, 2021

شیشه سانتافه در مدل 2014 الی 2017 ، شامل : شیشه جلو سانتافه ، شیشه عقب ، شیشه درب جلو ، شیشه درب عقب و شیشه مثلثی روگلگیری ( شیشه لچکی ) است و البته شیشه سقف یا سانروف که سه تیکه است یعنی شیشه متحرک ، شیشه ثابت و شیشه ابرویی بیست سانتی. در این صفحه قصد داریم در مورد هر کدام از این شیشه ها بطور کامل، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در هنگام خرید شیشه اتومبیل با اطلاعات کامل و جامع به سراغ فروشنده بروید.

شیشه جلو سانتافه 2014 ، طبق استاندارد جهانی از جنس لمینت ساخته می شود و از لحاظ رنگ ، شیشه جلو دور مشکی و بالا رنگی ( یا بالا کبود ) است. شیشه های بالا رنگی شیشه هایی هستند که یک نوار تقریبا ده سانتی بالای شیشه سورمه ای رنگ یا سبز رنگ است و در هنگام تابش خورشید از روبرو ، به دید راننده کمک می کند و به چشم آسیب نمی زند. شیشه جلو این خودرو از لحاظ آپشن های روی شیشه جلو به سه دسته کلی تقسیم می شود.

 • مدت زمان تعویض شیشه جلو حدود یک ساعت است.
 • پس از نصب شیشه جلو تا 48 ساعت امکان شستشوی خودرو وجود ندارد. لذا در صورت نیاز به شستشوی فوری خودرو ، قبل اقدام به تعویض شیشه جلو ، به کارواش مراجعه فرمایید.
 • ما در خدمات شیشه اتومبیل پرشین از چسب پلی یورتان اروپایی استفاده می کنیم.
 • در شیشه اتومبیل پرشین ، تعویض شیشه جلو و شیشه عقب خودرو ، همره با ضمانت نامه نصب و آب بندی است.
 • با ما در تماس باشید تا برای خرید بهتر به شما عزیزان مشاوره دقیق دهیم.

در ادامه ، توضیحات تکمیلی در مورد انواع شیشه جلو را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۵

شیشه جلو سانتافه 2014
شیشه جلو سانتافه 2014

شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۵ در تصویر بالا به نمایش در آمده است. این شیشه دارای سنسور باران و خط گرمکن در پایین شیشه است. این مدل سانتافه ix45 بیشتر از مدل های دیگر در بازار وجود دارد. این شیشه را شما می توانید بصورت ایرانی ، چینی ، جام سفارشی وارداتی و اصلی جنیون کره تهیه بفرمایید. که از لحاظ قیمت بسیار متفاوت هستند.

 • شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۴ در حالت لو آپشن که فقط پایه آینه سربی روی شیشه جلو قرار می گیرد و خبری از سنسور باران و یا دوربین رادار یا هیتر نیست.
 • شیشه جلو دارای سنسور باران و خط هیتر در پایین شیشه .
 • شیشه جلو در حالت فول آپشن که شیشه دارای سنسور باران ، هیتر و دوربین رادار می باشد. که البته همین شیشه نیز در دو مدل عرضه می شود.

تصویر زیر نمونه ای از شیشه جلو را به نمایش می گذارد که شیشه جلو دارای سنسور باران و دوربین رادار است. یعنی شیشه از لحاظ آپشن فول می باشد.

شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۷

در هنگام خرید ، اول باید مشخص شود که خودروی شما کدام مدل از سه دسته ی مذکور است . پس از مشخص شدن نوع شیشه ، به سراغ مرحله بعدی می رویم. یعنی انتخاب برند تولید کننده شیشه اتومبیل . شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۷ ( از مدل 2014 تا 2017 یکی است.) توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شود. شرکت های امید اصفهان و شرکت شیشه آسیا در ایران این محصول را تولید می کنند که کیفیت متوسطی دارند و از لحاظ قیمت نسبت به نمونه های وارداتی در پایین ترین رده قرار می گیرند. این محصول بصورت چینی نیز قابل عرضه می باشد. البته محصولات چینی نیز متنوع هستند و از لحاظ کیفیت و قیمت تفاوت دارند. و در نهایت شیشه جلو سانتافه اصلی جنیون که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت در بالاترین رده قرار می گیرد. شیشه جلو اصلی خاصیت سولار واقعی نیز دارد.

شیشه جلوی سانتافه اصلی یا متفرقه ؟ کدام بهتر است ؟ چگونه اصلی از متفرقه را تشخیص دهیم ؟ توجه داشته باشید که تشخیص شیشه اصلی از متفرقه ایرانی یا چینی نیاز به تجربه بالا دارد و کار افراد غیر متخصص نیست. لذا با کارشناس مربوطه مشورت داشته باشید. با توجه به اینکه شیشه جلو اصلی قیمتی به مراتب بالاتر از نمونه های ایرانی یا چینی دارد به همین دلیل با توجه به قیمت چند برابری ، ارزش خرید نمونه اصلی پایین می آید. به آن معنا که اختلاف قیمت نشانه اختلاف کیفیت بین محصولات نیست.

هزینه تعویض شیشه جلو شامل سه قسمت است. قیمت شیشه جلو ، اجرت نصب شیشه و هزینه چسب مورد استفاده برای نصب شیشه جلو. در جدول زیر نمونه ای از نحوه ی محاسبه قیمت تعویض شیشه اتومبیل را به اشتراک می گذاریم. توجه داشته باشید که قیمت چسب مورد استفاده برای نصب شیشه جلو نیز متفاوت است و بالاترین قیمت مربوط به چسب پلی یورتان اروپایی است. این نوع چسب در آب بندی شیشه نقش مهمی را بازی می کند و اهمیت زیادی را در تعویض و آب بندی شیشه دارد. لطفا به این نکته توجه داشته باشید. استفاده از چسب های ارزان قیمت باعث می شود تا آب بندی به درستی انجام نشود و نیاز به نصب مجدد داشته باشید.

شیشه سانتافه ایرانی

قیمت شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۷ هزینه چسب پلی یورتان اروپایی (ریال)هزینه نصب شیشه هزینه تمام شده ( ریال)
32,000,0002,000,0006,000,00040,000,000
قیمت درج شده مربوط به خرداد 1403

شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۵

شیشه عقب سانتافه بصورت دودی سولار و یا سبز رنگ قابل عرضه است. این شیشه از جنس سکوریت است و دور مشکی تولید می شود. شیشه عقب دارای خط گرمکن یا هیتر نیز می باشد و روی شیشه سوراخی قرار دارد که در اصل جای برف پاک کن عقب است. همانطور که قبلا هم اشاره شد ، این شیشه به دو صورت دودی و سبز رنگ عرضه می شود ولی بهتر است شیشه در هنگام تعویض ، دودی انتخاب شود که دیگر نیازی به برچسب دودی نداشته باشید.

شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۷ ، بهتر است بصورت اصلی جنیون کره تهیه شود زیرا از نظر کیفیت هیتر ، شفافیت شیشه و خم شیشه در بالاترین سطح قرار دارد و البته از لحاظ قیمت نیز تفاوت زیادی با برندهای متفرقه دارد. چه برندهایی این محصول را تولید و عرضه می کنند؟ در ایران این شیشه توسط شرکت هایی همچون شرکت شیشه آسیا نیز تولید می شود . هم بصورت سبز رنگ و هم بصورت دودی البته با کیفیت متوسط . البته از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند. شیشه عقب این خودرو بصورت چینی نیز وارد شده است و قابل عرضه است. از لحاظ قیمت و کیفیت ، محصولات چینی بین ایرانی و اصلی قرار می گیرد.

شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۵
شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۵

قیمت شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۴

در جدول زیر ، نحوه ی محاسبه قیمت شیشه عقب سانتافه 2015 به نمایش در آمده است. البته برای مثال نمونه ایرانی و چینی دودی را قرار داده ایم.

قیمت شیشه عقب سانتافهقیمت شیشه هزینه نصبهزینه چسب پلی یورتان اروپاییقیمت تمام شده
ایرانی دودی30,000,0005,000,0002,000,00037,000,000
چینی دودی60,000,0005,000,0002,000,00067,000,000

شیشه بغل سانتافه

شیشه بغل سانتافه شامل : شیشه درب جلو ، شیشه درب عقب و شیشه مثلثی روستونی است. تمامی این شیشه ها از جنس سکوریت تولید و عرضه می شوند. در برخی سانتافه ها کابین عقب ، شیشه های دودی سولار دارد. یعنی شیشه درب عقب و شیشه روگلگیری و شیشه عقب دودی سولار هستند و در برخی سانتافه ها کل شیشه ها سبز رنگ هستند. از لحاظ قیمت ، شیشه های دودی سولار به مراتب از شیشه های سبز رنگ گرانتر هستند.

قیمت شیشه سانتافه 2015
شیشه سانتافه

قیمت شیشه درب جلو سانتافه ، بسته به اینکه ایرانی باشد یا چینی و یا اصلی متفاوت خواهد بود. ارزانترین قیمت مربوط به شیشه ایرانی است و گرانترین قیمت مربوط به شیشه اصلی کره ای است . قیمت شیشه اصلی تا چند برابر از محصول ایرانی بالاتر می باشد. حال سوال اینجاست که چه تفاوتی با هم دارند و چگونه اصلی و متفرقه بودن را تشخیص دهیم؟ شیشه های درب از لحاظ کیفیت سکوریت شیشه ، از لحاظ خم شیشه و رنگ و سولار بودن شیشه متفاوت هستند. برخی شیشه های متفرقه موج دارند و یا خم خوبی ندارند و به شیشه بالابر خودرو فشار آورده و باعث آسیب به آن می شوند.

نحوه ی تشخیص اصلی بودن یا متفرقه بودن شیشه نیز آسان نیست و نیاز به کارشناسی و تجربه بالا دارد. زیرا شیشه ها معمولا مارک اصلی دارند و اصلی بودن مارک آن دلیل بر اصلی بودن شیشه نیست. البته محصولات چینی نیز کیفیت خوبی دارند .

قیمت شیشه سانروف سانتافه

شیشه سانروف این خودرو از سه قسمت تشکیل شده است. شیشه ثابت عقب ، شیشه سانروف متحرک و شیشه ابرویی یا پنل بیست سانتی جلو . تمامی این شیشه ها باید بصورت اصلی جنیون تهیه شود که البته قیمت بسیار بالایی دارند . بدنبال شیشه خالی بدون فرم نباشید.

شیشه سانروف سانتافه 2016
شیشه سانروف سانتافه

در صورتی که شیشه خودروی شما شکسته و بصورت اورژانس نیاز به خدمات شیشه اتومبیل دارید ، در ساعات کاری می توانید با شماره همراه : 09122721364 تماس حاصل فرمایید. اگر در ساعات غیر از زمان کاری و دیر وقت،  نیاز به مشاوره دارید  و یا تمایلی به تماس تلفنی ندارید ، می توانید متنی را مشابه مثال زیر به شماره همراه مذکور واتساپ و یا پیامک بفرمایید . در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

سایر خدمات شیشه اتومبیل پرشین

مشتریان عزیز می توانند برای مشاوره و استعلام قیمت های شیشه های اتومبیل مذکور و سایر خدمات مربوطه ، از طرق زیر که در ادامه توضیح خواهیم داد ، با ما در ارتباط باشند.

جهت ارسال انواع شیشه اتومبیل داخلی و خارجی به سایر شهرها ، اینجا کلیک کنید.


تعویض شیشه جلو سانتافه

شیشه جلو سانتافه 2014

شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۷

شيشه عقب سانتافه ٢٠١٥
شيشه عقب سانتافه ٢٠١٥

قیمت شیشه درب عقب سانتافه

قیمت شیشه بغل سانتافه
قیمت شیشه بغل سانتافه

قیمت شیشه بغل سانتافه 2016
شیشه سانروف سانتافه 2016
شیشه سانروف سانتافه 2016
متن ارسالی نمونه:
 • نام خودرو: هیوندای سانتافه ix45
 • مدل سال خودرو : 2016
 • نوع شیشه : شیشه عقب
 • سایر توضیحات تکمیلی : دودی سولار
برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دقیق اینجا کلیک فرمایید.

برای رفاه حال مشتریان عزیز ، خدمات سرویس سیار در محل شما نیز راه اندازی شده است.


شیشه جلو سانتافه ۲۰۱۶


شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۷


تمام تلاش ما بر آن است که دور از تبلیغات کذب ، بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم تا رضایت مراجعین عزیز جلب شده و خاطره ای خوش در ذهن این عزیزان شکل گیرد.


شیشه عقب سانتافه ۲۰۱۷

قیمت شیشه عقب سانتافه 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
شیشه اتومبیل پرشین
تماس